Sulaikyti neršiančius salačius gaudę kabliautojai

, paskelbta 31 kovo, 2026

Prasidėjęs salačių nerštas prie upių kaip magnetas traukia brakonierius. Tad kelis vakarus iš eilės reiduojant palei Neries upę vakar vakare pavyko rasti kabliautojų susibūrimo vietą, kurioje kartu su Vilniaus gamtos apsaugos inspektoriais sulaikėme 2 asmenis.

Kaip paaiškėjo tai gerai žinomi Grigiškių gyventojai, kurie užsiima ir lašišų kabliavimu Vokės upėje. O šį kartą iki sulaikymo jiems pavyko užkabinti 2 salačius ant kurių vizualiai matėsi didėlės plėštinės žaizdos.

❗️Pažeidėjams surašyti protokolai už žvejybą draudžiamu metu. Jiems abiem teks sumoketi po iki 1500 Eur siekiančią baudą bei atlyginti 480 Eur už žalą gamtai. Taip pat konfiskuota visa žūklės įranga.

✅Primename, kad nuo kovo 20 d. iki balandžio 20 d. draudžiama žvejoti Neryje nuo saulės laidos iki patekėjimo.

O salačius draudžiama žvejoti nuo balandžio 1 d. iki gegužės 15 d.

Apie Admin2