Apie mus

Ilgą laiką neformaliu lašišinių žuvų apsaugos būreliu buvęs „Lašišos dienoraštis” oficialiai tapo visuomenine asociacija. Didžiuliai tauriųjų žuvų brakonieriavimo mastai Lietuvoje neleido likti nuošalyje. Tapus neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais kartu su draugais, pažįstamais ir kitais gamtai neabejingais žmonėmis buvo pradėta vykdyti intensyvi veikla.

Kiekvienais metais šią idėją palaiko ir jungiasi vis daugiau entuziastų, kurie prisideda prie šimtus kilometrų atplaukiančių neršti lašišų ir šlakių apsaugos.  Bemiegės naktys, daugybė praleistų valandų prie upių, tai – kasdienybė, prasidėjus šių žuvų neršto laikotarpiui. Tačiau tai tik viena iš mūsų veiklos krypčių. Čia svarbiu faktoriumi tampa ir visuomenės švietimas bei informacijos sklaida.

Tapus asociacija, bendraujame su Valstybinėmis institucijomis, teikiame aiškiai suformuluotus pasiūlymus siekiant bendro tikslo – išsaugoti ir gausinti lašišinių žuvų išteklius. Problemų matoma išties daug, tačiau tikimės, kad visiems drauge pavyks sukurti veikiantį tauriųjų žuvų apsaugos mechanizmą.