Sulaikyti didžiulę žalą gamtai padarę brakonieriai – elektrikai!!

, paskelbta lapkričio 3, 2023

Dar 2021 metais surinkus informaciją kilo įtarimas, kad viename iš Vilnios intakų brakonieriaujama. 2022 metais aktyviai stebint aplinką paaiškėjo, kad šioje vietoje brakonieriai užsiima žvejyba su elektros aparatu. Tad šiemet mūsų asociacijos tikslas buvo šie asmenys. Ir mes tai padarėme!
Kadangi visa informacija buvo jau surinkta, veiksmus suderinome su AAD ir 4 dienas iš eilės laukėme pasaloje. Asmenims atvykus į vietą du nuėjo prie upės, o vienas liko žvalgyboje prie automobilio. Technologijų pagalba visą jų “darbą” stebėjome, tačiau niekaip negalėjome prie jų saugiai prisiartinti.
Pabaigus savo “darbus” asmenys staiga sulipo į automobilį ir pradėjo bėgti nuo AAD pareigūnų. Padarė eismo įvykį ir jų nelaimei atvažiavo tiesiai pas mus, kur buvo sulaikyti.

Atlikus automobilio kratą buvo rastas elektros aparatas, graibštas bei du maišai su 11 šlakių, 14 upėtakių ir 1 kiršliu. 2 šlakiai siekė net 90 cm.

Šie asmenys už žvejybą elektros aparatu bus patraukti baudžiamąjai atsakomybei. Bauda bus paskirta už bėgimą nuo pareigūnų bei dėl sukelto eismo įvykio. Tai pat bus paskirta AAD bauda bei už gamtai padarytą žalą teks susimokėti apie 14 000 Eur.

 

Dar kartą dėkojame visiems savanoriams, kurie prisideda prie mūsų veiklos vykdant reidus!
Taip pat dėkojame visiems žmonėms bei įmonėms, kurios prisideda skirdamos paramą. Žmonėms, kurie skiria 1% nuo jau sumokėtų mokesčių bei contribee prenumeratoriams!!!

Be jūsų šie brakonieriai ir toliau daužytų žuvis. Tad jei norite prisidėti prie mūsų veiklos Jūs tikrai galite.

Kaip tai padaryti?
1) Norint prisidėti prie aktyvių reidų susisiekite su mumis asmenine žinute arba lasisosdienorastis@gmail.com.

2) Norint skirti 1 % nuo jau sumokėtų mokesčių: http://lasisosdienorastis.lt/2-procentai/
3) Tiesioginė parama: http://lasisosdienorastis.lt/tiesiogine-parama/

4) Mūsų contribee paskyra: https://contribee.com/lasisosdienorastis

 

Apie Admin2

Palikite žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *